Cennik zabiegów

Aby przeczytać szczegółowy opis danego zabiegu kliknij na jego nazwę.

AQUAVIBRON 10 minut – 10.00zł

Masaż wibracyjny polegający na miejscowym stosowaniu gumowej membrany.
Zwiększa ukrwienie i przepływ chłonki, odżywia tkanki, działa przeciwbólowo i rozluźniająco. Zabieg stosuje się w stanach pourazowych narządu ruchu w chorobach zwyrodnieniowych stawów i kręgosłupa.

ATLAS – do ćwiczeń siłowych 30 minut – 8.00zł

BICZE SZKOCKIE 5 minut – 15.00zł

Zabieg wodny wykonywany dwoma strumieniami wody. Powoduje w następstwie masażu mięśni rozluźnienie części miękkich narządu ruchu, normalizuje ciśnienie, zmniejsza napięcie i pobudza krążenie.

BOA – MASAŻ PNEUMATYCZNY30 minut – 15.00zł

Przeprowadzany przy użyciu mankietów uciskowych na kończyny dolne lub górne. Każdy mankiet składa się z pięciu niezależnych sekcji ,które są wypełniane powietrzem. Stosowany w profilaktyce niewydolności żylnej, niewydolności limfatycznej. W leczeniu obrzęków kończyn górnych po mastektomii, w odnowie biologicznej i kosmetyce.

DIADYNAMIC10 minut – 10.00zł

Prąd małej częstotliwości. Zabieg o działaniu przeciwbólowym, zwiększający ukrwienie i przyspieszający proces wchłaniania krwiaków oraz wysięków. Stosuje się w stanach pourazowych narządów ruchu , w chorobach zwyrodnieniowych, rwie kulszowej.

ELEKTROSTYMULACJA 10 minut – 10.00zł

GALWANIZACJA 10 minut – 10.00zł

Jest zabiegiem elektroleczniczym, w którym wykorzystuje się prąd stały. W zależności od metod można uzyskać zmniejszenie pobudliwości nerwów, działa także przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych.

GALWANOBOROWINA (1 lub 2 plastry) 15 minut – 12.00zł

GIMNASTYKA – PRZYRZĄDY 30 minut – 8.00zł

GIMNASTYKA INDYWIDUALNA 30 minut – 8.00zł

Ćwiczenia wzmacniające, rozluźniające i przeciwbólowe, stosowane zwykle w zwyrodnieniach stawów i chorobach kręgosłupa, indywidualnie dobrane dla pacjenta i jego schorzeń.

GIMNASTYKA OGÓLNOUSPRAWNIAJĄCA 30 minut – 8.00zł

HYDROMASAŻ WIELOSTRUMIENIOWY10 minut – 17.00zł

HYDROMASAŻ SUCHY 15 minut – 12.00zł

INHALACJE INDYWIDUALNE 10 minut – 10.00zł

Zabieg indywidualny polegający na wdychaniu odpowiedniego roztworu w zależności od wskazań. Stosuję się przewlekłych schorzeniach dróg oddechowych, oraz dla podniesienia odporności organizmu.

INTERDYN 10 minut – 10.00zł

Prąd średniej częstotliwości wywołujący skurcze mięśni w celu ich pobudzenia. Działa przeciwbólowo i wpływa korzystnie na krążenie obwodowe. Poprawia odżywianie tkanek i obniża napięcia mięśniowe.

JONOFOREZA 10 minut – 10.00ZŁ

Polega na wprowadzeniu przez skórę jonów leku za pomocą prądu galwanicznego. Przyspiesza leczenie urazów, kontuzji, działa przeciwbólowo. Stosuje się w przewlekłych stanach zapalnych, neuralgiach, artrozach, rwie kulszowej, przyspiesza gojenie blizn.

JONTOFOREZA BOROWINOWA 10 minut – 10.00zł

KĄPIEL BOROWINOWA 10 minut – 18.00zł

KĄPIEL PEREŁKOWA 10 minut – 15.00zł

Zabieg wykonywany w ciepłej wodzie, do której przez specjalne dysze w dnie wanny doprowadzane są pęcherzyki powietrza. Powodują ogólne odprężenie nerwowe. Zabieg stosuje się są w stanach podniecenia nerwowego, lekkich chorobach organicznych i czynnościowych serca i układu krążenia, niezaawansowanej miażdżycy naczyń krwionośnych i bezsenności.

KĄPIEL PEREŁKOWO- BOROWINOWA 10 minut – 18.00zł

KĄPIEL PEREŁKOWO-OZONOWA 10 minut – 15.00zł

KĄPIEL SOLANKOWA 10 minut – 18.00zł

KĄPIELE 4-RO KOMOROWE 10 minut – 10.00zł

Kąpiel elektryczno-wodna w specjalnych wanienkach obejmująca kończyny górne i dolne. Zabieg stosuje się w nerwobólach, zespołach bólowych wynikających ze zmian zwyrodnieniowych stawów. Zabieg skuteczny w zaburzeniach krążenia obwodowego i utrudnionym zroście kostnym.

SUCHA KĄPIEL KWASOWĘGLOWA CO 2 15 minut – 12.00zł

Zabieg polegaący na wprowadzeniu dwutlentku węgla do komory zabiegowej urządzenia. Kąpiel CO2 działa uspokajająco i relaksująco. Stosowana w cukrzycy, chorobach reumatycznych, niewydolności krążenia, po przebytym zapaleniu mięśnia sercowego, w zwyrodnieniu mięśnia sercowego, w otyłości, w nerwicy.

KRIOTERAPIA MIEJSCOWA 3 minuty – 10.00zł

Zabieg polega na miejscowym oziębieniu tkanek. Krioterapia działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, zmniejsza obrzęki. Stosuje się ją w przypadku chorób reumatoidalnych, w zwichnięciach, skręceniach, naderwaniach ścięgien, dyskopatiach, zanikach mięśni, obrzękach pooperacyjnych, oparzeniach oraz długo gojących się ranach.

KURACJA PITNA 1 karnet – 13.00zł

LAMPA BIOPTRONOWA 10 minut – 10.00zł

Emituje wiązki światła spolaryzowanego, znajduje szerokie zastosowanie w terapii pomocniczej w medycynie, w rehabilitacji i medycynie sportowej . Pileroterapia łagodzi codzienne dolegliwości jak stany zapalne, objawy menopauzy czy powikłania cukrzycowe. Stosuje się w regeneracji tkanek, w bólach związanych z urazami, w zespołach bólowych.

LAMPA KWARCOWA+SOLLUX 10 minut – 10.00zł

LAMPA SOLLUX+FILTR 10 minut – 10.00zł

Zabieg wykorzystuje działanie promieniowania podczerwonego. Miejscowo poprawia krążenie i pobudza procesy metaboliczne. Przyspiesza gojenie stanów pourazowych stawów i części miękkich. Zmniejsza napięcie mięśni i działa przeciwbólowo.

LASEROTERAPIA 10 minut – 12.00zł

Jest to leczenie promieniami lasera, które doprowadzają energię o podwyższonym natężeniu do tkanek położonych głębiej. Zabieg stosuje się w stanach zwyrodnieniowych, zapalnych, bólowych, urazowych oraz krwiakach, stłuczeniach, owrzodzeniach.

MAGNETRONIC 15 minut – 10.00zł

Pole magnetycznej małej częstotliwości przenika równomiernie przez wszystkie części ciała ludzkiego. Zapobiega stanom zapalnym, uśmierza ból i rozluźnia mięśnie. Zabieg stosuje w zwichnięciach skręceniach, złamaniach w chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów.

MASAŻ WIROWY KOŃCZYN 10 minut – 13.00zł

Stanowi formę łagodnego masażu podwodnego, skojarzonego z wpływem ciepła. Powoduje zmniejszenia napięcia mięśniowego, poprawę ukrwienia i złagodzenia bólu. Zabieg stosuje się w chorobach reumatycznych kończyn górnych lub dolnych,w stanach po odmrożeniach, w zaburzeniach krążenia obwodowego.

MASAŻ MECHANICZNY – FOTEL 15 minut – 11.00zł

Doskonały masaż całego ciała, działa regenerująco na zmęczone i napięte mięśnie. Zabieg stosowany przy bólach dużych grup mięśniowych, przykurczach i napięciach kręgosłupa. Wpływa korzystnie na rozluźnienie psychofizyczne.

MASAŻ NA MATERACU 10 minut – 8.00zł

MASAŻ PODWODNY + HYDROMASAŻ 10 minut – 15.00zł

Masaż strumieniem ciepłej wody. Działa relaksująco, rozszerza naczynia krwionośne skóry, działa tonizująco na nerwy obwodowe, odżywia tkanki.

MASAŻ RĘCZNY – CZĘŚCIOWY 10 minut – 17.00zł

NATRYSK PŁASZCZOWY 5 minut – 10.00zł

OKŁAD BOROWINOWY (1 –2 plastry) 15 minut – 12.00zł

PRĄDY – TENS, KOTZ, TRABERTA 10 minut – 10.00zł

Odmiana elektrostymulacji. Przezskórna stymulacja nerwów wykorzystująca prądy impulsowe niskiej częstotliwości. Zabieg stosuje się ostrych i przewlekłych zespołach bólowych, w chorobach reumatycznych, kontuzjach sportowe.

ULTRADŹWIĘKI 5 minut – 10.00zł

Działający przeciwbólowo, regenerująco, zwiększający rozciągliwość włókien kolagenowych. Charakteryzuje się głębokim działaniem cieplnym.

ULTRAFONOFOREZA 5 minut – 10.00zł

Polega na wprowadzeniu do skóry w trakcie ultradźwięków określonego leku. Najczęściej są to leki rozszerzające naczynia krwionośne, leki przeciwzapalne oraz działające przeciwbólowo.
Turnusy rehabilitacyjne w Krynicy dla każdego!

Z turnusów rehabilitacyjnych mogą skorzystać osoby niepełnosprawne posiadające dofinansowanie z PFRON lub indywidualne za pełną odpłatnością.

zobacz ofertę
Rabaty

Specjalna oferta dla osób towarzyszących osobom na skierowanie z NFZ!
więcej o rabatach
Skontaktuj się z nami

Sanatorium nad Kryniczanką
ul. Ebersa 2-4
33-380 Krynica-Zdrój

Tel: 734 141 645
marketing-nadkryniczanka@krynica.net.pl

przejdź do kontaktu

© 2018 NadKryniczanka.pl, wszelkie prawa zastrzeżone